spectour16@gmail.com +38 (067) 501-85-55  
ЯК ОТРИМАТИ ВІЗУ В США НА 10 РОКІВ? (ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ)

ЯК ОТРИМАТИ ВІЗУ В США НА 10 РОКІВ? (ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ)
Цим питанням задаються багато з наших громадян. Ось вам покрокова інструкція від Туристичної агенції «Спецтур» як можна самостійно пройти весь етап отримання неімміграційної візи США. Не так вже і складно…
1. Зробіть чітке рішення про поїздку — без цього ніяк! І визначтеся з метою поїздки.
У Консульстві ви будете проходити співбесіду і чітке розуміння куди, навіщо і чому ви їдете, дуже вам знадобиться. Визначтеся із регіоном і містом (містами), куди ви хочете поїхати.
2. Зробіть у фото-салоні цифрове фото (за посиланням – вимоги).
Розмір – 5х5 см. Обов’язково візьміть з собою носій інформації, щоб вам це фото записали (потрібно буде пізніше при заповненні анкети).
3. Забронюйте готель у місті (містах) до якого ви плануєте прибути в США.
Бронювання зручно робити на сайті booking.com. Воно не є обовязковим, але може знадобитися на вимогу візового офіцера, тому роздрукуйте і візьміть з собою на співбесіду.
4. Перейдіть на сайт Бюро з консульських справ США.
Оберіть Europe

Далі виберіть свій регіон (Україна)


і якщо ви вперше на сайті, виберіть Неімміграційну візу

5. Уважно прочитайте інформацію на цій сторінці.
6. Перейдіть за посиланням і уважно все прочитайте щодо заповнення візової анкети DS-160

7. Створіть обліковий запис за посиланням.
 введіть вашу електронну адресу
 ім’я
 прізвище
 придумайте пароль і запам’ятайте його (це НЕ пароль від вашої електронної адреси!!!)
 введіть символи, що з’являться на картинці для підтвердження, що ви не робот

8. Далі необхідно оплатити консульський збір у розмірі 160$ у гривнях по курсу на день оплати.
Інформація щодо способу оплати знаходиться на сайті за посиланням.
Після оплати отримуємо чек з цифровим кодом, який необхідний буде для запису на співбесіду.
Ні в якому разі не користуйтесь іншими методами оплати чи послугами людей, які “вміють допомогти”.
9. Заповніть анкету DS-160 за посиланням.
На початку заповнення анкети вам буде присвоєно унікальний ID-номер, за допомогою якого ви зможете продовжити заповнення, якщо виникне така необхідність. Запишіть собі цей номер.

9. Після сплати консульського збору та заповнення анкети записуємося на співбесіду.
Для запису вам необхідно зайти у створений раніше (п.7) обліковий запис, а також мати код з чеку про оплату консульського збору.
10. Підготуйте всі необхідні документи для можливого пред’явлення в Консульстві на співбесіді (головне: підтвердження бронювання готелів, підтвердження вашої платоспроможності, виписки з банківських рахунків і карток про залишок коштів, підтвердження наявності нерухомого і рухомого майна – усі оригінали).
ВАЖЛИВО: ці документи не є обов’язковими, але можуть вам знадобитися на вимогу візового офіцера (на співбесіді не потрібно самовільно їх пропонувати офіцеру для перегляду).
11. У призначений день потрібно приїхати в Консульство і підійти до входу за 15-20 хвилин від призначеного часу.
Раніше приходити не треба, ви будете просто стояти, тому що раніше ніж за 10-15 хвилин не впускають.
Не потрібно одягатися офіційно, як на весілля чи день народження (будьте самими собою у звичайному одязі). Не забудьте взяти з собою всі документи (ОБОВ’ЯЗКОВО закордонний паспорт і лист з QR-кодом, який буде у вас після заповнення анкети.)
12. У Консульстві потрібно буде підійти до 3-ох вікон: відбитки пальців, ще один контроль і співбесіда.
Коли вас у Консульстві запросять здати відбитки пальців, ідіть спокійно і сміливо, не нервуйтеся, там працюють психологи, і якщо вашою метою є нелегальна імміграція в США, вони це, швидше за все, розпізнають, а якщо ваша мета – просто відпочинок і подорожі, то чому хвилюватися, правда?
Вам буде присвоєно номер вашої черги на співбесіду. Даний номер висвітлюється над віконцем, де ви будете проходити співбесіду, тому будьте уважні.
13. Співбесіда.
Виглядає це так: через вікно співробітник консульства поставить вам декілька запитань, на які вам потрібно буде відповісти. І залежно від ваших відповідей і реакції на запитання, цей співробітник відразу приймає рішення про видачу вам візи або про відмову, тому це найважливіший момент. Тут головне – бути самим собою, не нервувати і поводитися максимально спокійно і врівноважено.
14. Отримавши підтвердження про видачу візи (у нашому випадку зелений аркуш з текстом) або ж відмову, ви можете їхати додому. Паспорт з візою прийде у ваш населений пункт службою доставки, про що вам прийде сповіщення на електронну пошту, яку ви вказали під час реєстрації. Це відбувається приблизно протягом тижня, а вам залишиться тільки поїхати в службу доставки з українським паспортом і отримати свій закордонний паспорт з такою бажаною візою.
Удачі!

Leave a Comment